Dovolená u Vás na zahradě

Výrobky

Dovolená u Vás na zahradě

Pokud jste toto léto zaneprázdněni a nedostanete se k moři, ale přitom si chcete užít sluníčka, romantických západů slunce u vody, vlasy od soli. Léto je krásné období, plné odpočinku za těžkou dřinu odvedenou práci. Máme pro Vás menší tip, jak si udělat takovou dovolenou u Vás na zahradě. Nejlepším řešení je mořská sůl do bazénu. V Česku majitelé bazénu volí spíše chlorovanou, tedy sladkou vodu do bazénu. V tomto článku si povíme, proč byste měli dát šanci soli do vody, jaké jsou její výhody.

voda

Prvně se podívejme na nevýhody chlorované vody. Největší nevýhodou je možná alergie některých lidí. Chlór může dráždit oči, nos nebo celkově i pokožku (může způsobovat svědění a podráždění kůže). Mořská sůl nezapáchá na rozdíl od chlórované vody. Mořská voda je celkově šetrnější k životnímu prostředí. Jak jsem již zmiňovala výše, chlórovaná voda může některým jedincům způsobovat alergickou reakci. Kdežto mořská voda vyhovuje i alergikům. Náklady na bazénovou chemii jsou poměrně vysoké. Navíc je potřeba pravidelného a pečlivého dávkování.

moře palmy

Možná se nyní ptáte, jestli když voda nezapáchá, může sůl desinfikovat stejně jako chlór? Ano, sůl desinfikuje vodu stejně dobře jako chlór. Dokáže výborně likvidovat bakterie a mikroorganismy. Lidem, kteří trpí na různá kožní onemocnění (ekzém a podobná onemocnění) je doporučovaná návštěva zahraničí u moře. Mořská sůl pozitivně působí na tyto onemocnění. Pokud nemáte finanční prostředky na tuto zdravotní dovolenou, můžete si udělat takovou dovolenou u Vás doma. Nebo například navštívit různá zdravotní střediska, kde místo chlóru používají sůl. Věřím, že každý majitel bazénu chce mít krásnou, křišťálovou vodu. Sůl do bazénu je vhodné pro ty, kteří mají alergií na chlór. Bazén se slanou vodou Bazenygluc, pokud se solí nemáte žádné zkušenosti, tato stránka Vám určitě pomůže.

Back To Top