Mezi autožárovkami Osram vyniká Nightbreaker

Výrobky

Mezi autožárovkami Osram vyniká Nightbreaker

Jedna z nejvýkonnějších autožárovek na světě, od výrobce Osram, oslavila dvanáct let od svého vzniku. Co vám dokáže nabídnout?

sportovní vůz

Nightbreaker dobývá svět

Produktová řada známého výrobce osvětlovací techniky Osram pojmenovaná jako „Nightbreaker“ se již několik let drží na špici zájmu ze strany provozovatelů osobních automobilů. Ve vývojovém pracovišti se v roce 2007 zrodil první prototyp, od té doby spatřilo světlo světa několik dalších verzí a všem se podařilo na trhu úspěšně prosadit. Nejvíce se prodávají jak v Evropě, tak v Česku typy „Unlimited“ a v těsném závěsu za nimi výrobky označené jako autožárovky Osram Laser. Proč je o ně takový zájem?

Většina respondentů, kteří odpovídali na dotazy ohledně svítidel v automobilech, se shodovala na důvodu, proč alespoň vyzkoušet deklarované vlastnosti tohoto výrobku. Tím důvodem byla pouhá zvědavost. Zkrátka alespoň vyzkoušet, zda výrobce skutečně nabízí to, co propaguje, a zároveň jak se tyto vlastnosti projeví v běžném provozu.

Delší světelný kužel – aniž byste oslňovali protijedoucí auta, budete mít lepší přehled o tom, co se děje před vámi. Lépe a rychleji rozpoznáte dopravní vodorovné i svislé značení, výrazně se zkrátí rozhodovací proces a reakční čas a eliminuje se stres za volantem, což je zvláště v dnešní době naprosto podstatné.
Pravá krajnice – nejnebezpečnější události v silničním provozu vznikají u pravé krajnice. Přecházející chodci v tmavém oděvu, kličkující špatně osvětlení cyklisté, domácí a divoká zvířata, to vše jsou situace, které mohou vést ke srážce a fatálním zraněním, z nichž se pak u soudu zodpovídá právě řidič.

abstrakt

Barva a intenzita světla – v porovnání s běžnou halogenkou svítí s více než dvojnásobnou intenzitou a především v příjemném světelném spektru, které se přibližuje dennímu slunečnímu svitu. Řidič je více bdělý a ostražitý, je pozornější a odolnější vůči únavě a mikrospánku.

3.7/5 - (3 votes)
Back To Top