Prestižní zaměstnání vyžaduje prestiž

Nezařazené

Prestižní zaměstnání vyžaduje prestiž

Co je to luxus? Luxus je něco, co je nad naše možnosti. Samozřejmě není nijak žádoucí pořizovat si luxusní věci, protože si je obvykle nemůžeme dovolit. To ovšem neznamená, že bychom si neměli tu a tampořídit něco vysoce kvalitního, co je sice nad naše možnosti, ale dává nám to prostor pro reprezentaci naší vlastní osoby. To už pak není v rovině nějakého snobismu, ale sebeúcty. Pořizuji si kvalitní věci, protože si sám sebe vážím.
pánské hodinky s koženým páskem
Pak jsou lidé, kteří jsou neuvěřitelně bohatí. Jejich bohatství je až do očí bijící. Být bohatý rozhodně není špatné, ale myslet jen sám na sebe, to už špatné je a je pravda, že u mnoha dobře situovaných lidí se taková přirozená empatie ztrácí.
Pak jsou lidé, kteří sice nejsou přímo bohatí, ale mají prestižní zaměstnání a tak se od nich určitá míra luxusu očekává. Dokážete si představit, že by top manažer přišel na jednání v nekvalitním obleku? A není to jen oblečení. Je to značka vozu, notebook a doplňky.

hodinky Rolex

Pořiďte si luxusní hodinky

Například je nepředstavitelné, že by takový člověk neměl luxusní hodinky
Mít špičkové věci je nutnost. Každý člověk musí dbát na sebeprezentaci, ale na určitých pracovních pozicích to platí více než dvojnásob. Nesmíte to nikdy podcenit. Když budete vypadat úspěšně, říkáte tím, že úspěšná je také Vaše firma a z tohoto titulu jste velmi seriózní a spolupráce s Vámi je zajisté bezpečná a prvotřídní.
pánské hodinky kov
To je to, co svým zevnějškem a péčí o něj chcete říci.
Tak a teď záleží, abyste si vybrali tu pravdou značku pro Vás. Víte, jaké jsou nejluxusnější značky hodinek? Jsou to například tyto: Omega, Rolex, Piaget, Switch, Maurice Lacroix. To vše jsou tradiční švýcarské značky. Ovšem i módní domy se zaměřují na luxusní hodinky. Na trhu jsou oblíbené například hodinky značek: Hugo Booss, Guess, Gucci, Diesel, Lacoste, Emporio Armani a další.

3.5/5 - (2 votes)
Back To Top